logo

Film

Nowoczesny film ślubny? Dobrze trafiliście :)

Czy film ślubny powinien trwać 3 godziny? Według nas nie! Oczywiście materiał, który rejestrujemy trwa tyle i możemy przekazać Wam go gratis. Nasze filmy są bardzo starannie montowane dlatego oferujemy Wam około 60 minut filmu, który będziecie oglądać z zapartym tchem. Idealnym uzupełnieniem do pełnego reportażu ślubnego jest teledysk. Teledysk ślubny to dynamicznie zmontowane fragmenty z całego dnia ślubu, który może być rozszerzony o ujęcia plenerowe nagrane w innym dniu. W dobie internetu nie musicie już wykonywać dziesiątek kopii DVD słabej jakości aby podzielić się filmem z rodziną i przyjaciółmi. U nas gratis otrzymujecie prywatną podstronę zabezpieczoną hasłem z zamieszczonym filmem w najwyższej jakości. Zapraszamy do kontaktu mailowego, jakie macie oczekiwania do swojego filmu?

Wasza historia

Teledysk ślubny połączony z plenerem w innym dniu oraz krótki wywiad z Parą Młodą o tym, jak to się zaczęło.

Plener filmowy

Teledysk ślubny wzbogacony o ujęcia plenerowe. Plener wykonywany jest w innym dniu i może być połączony z plenerem fotograficznym.

Podziękowania dla rodziców

Jest to ciekawa forma podziękowań dla rodziców, która może zostać wyświetlona na projektorze podczas zabawy weselnej. Podziękowania wykonujemy w szalony sposób lub na poważnie. Mogą być oparte na scenkach, gdzie hasełka są przedstawiane na kartkach itp. lub możecie powiedzieć coś do kamery.