logo

film

Więcej o filmie ślubnym

CO OBEJMUJE USŁUGA FILMOWANIA? FAQ

PAKIET KLASYK

  • czas pracy do 14 godzin
  • teledysk 3 minuty
  • długość filmu do 40-60 minut
  • dojazd w cenie do 50 km
  • personalizowany pendrive
  • galeria online

CZY MOŻNA WYDŁUŻYĆ FILM?

Tak, długość filmu mogę dostosować do Waszych oczekiwań. Jeśli sobie życzycie oraz pozwoli na to ilość materiału, film może być dłuższy niż 60 minut.

CZY OFERUJECIE PLENER FILMOWY W INNYM DNIU?

W teledysku warto jest zawrzeć kilka ujęć plenerowych, zajmuje to dosłownie 10 / 15 minut dlatego warto zrobić to w dniu ślubu. Jeśli jednak planujecie plener fotograficzny w innym dniu, mogę w nim uczestniczyć i w tym wypadku poza pojedynczymi ujęciami do teledysku, nagram również więcej materiału z czego powstanie osobny kilkuminutowy klip z samego pleneru.

JAKI JEST CZAS OCZEKIWANIA NA FILM?
Czas oczekiwania na film to do 4 miesięcy od daty ślubu. Macie możliwość wprowadzenia zmian w pierwszej wersji filmu obejmujących zmianę podkładu muzycznego lub wycięcie wybranych fragmentów.

CZY MOŻNA COŚ JESZCZE U WAS ZAMÓWIĆ?
Jeśli interesują Was inne usługi filmowe, jak np. podziękowania dla rodziców, same day edit czyli teledysk wyświetlany w dniu wesela przed północą, personalizowany pendrive, płyta z filmem albo inne gadżety, śmiało piszcie, a ja przedstawię Wam najbardziej aktualną ofertę.

CHCĘ ZAMÓWIĆ U WAS ZDJĘCIA / FILM, JAKI JEST KOLEJNY KROK?
1. Napisz maila, zadzwoń, lub odezwij się na facebooku. Najlepiej podaj od razu termin i miejsce uroczystości, a my potwierdzimy naszą dostępność.
2. Umówimy się na spotkanie lub omówimy szczegóły zdalnie. Poznamy się, przedstawimy Wam więcej materiałów oraz naszą propozycję umowy.
3. Kiedy będziecie zdecydowani, podpiszemy umowę. Wtedy Wasz termin będzie zarezerwowany.
4. Chętnie spotkamy się z Wami jeszcze raz przed ślubem, aby ustalić szczegóły i potwierdzić harmonogram. Możemy też omówić te rzeczy na odległość.
5. Widzimy się w dniu ślubu! 😊