logo

fotografia

Więcej o fotografii ślubnej

CO OBEJMUJE USŁUGA FOTOGRAFICZNA? FAQ

PAKIET KLASYK

  • do 14 godzin
  • dojazd do 100 km
  • 500 obrobionych zdjęć
  • 30 odbitek 15x21 cm
  • pendrive 
  • galeria internetowa

PAKIET MINI

  • zawartość pakietu ustalamy indywidualnie

Wszystkie zdjęcia są poddane obróbce i przekazuję Wam je w formie galerii internetowej, z możliwością pobrania wszystkich zdjęć w najwyższej jakości oraz na personalizowanym pendrivie i w formie odbitek. W cenie jest sesja w dniu ślubu - najczęściej wystarcza na to przerwa w trakcie wesela. 

JAKI JEST KOSZT SESJI ŚLUBNEJ W INNYM DNIU?
Jeśli marzy Wam się sesja poślubna w jakimś pięknym miejscu, w górach, nad jeziorem, czy w mieście, możemy umówić się na taką wycieczkę. Każda taka sesja jest inna, więc czas trwania sesji ślubnej zależy od miejsca i ilości lokalizacji, jakie chcemy odwiedzić, ale najczęściej jest to ok. 2 godziny. 

ILE BĘDĘ CZEKAĆ NA ZDJĘCIA?
Czas oczekiwania na gotowe, obrobione zdjęcia to 2 miesiące od ślubu. Wszystkim klientom przesyłam też do 2 tygodni od ślubu kilka zdjęć, np. 10-15 gotowych fotografii w formie zapowiedzi reportażu, żeby zaspokoić Waszą ciekawość i żebyście mogli podzielić się nimi z rodziną i znajomymi. Sama wiem, jak bardzo najbliżsi nie mogą doczekać się pierwszych zdjęć 😊

CZY OFERUJECIE RÓWNIEŻ ALBUM ŚLUBNY?
Aby zachować Wasze zdjęcia na długie lata, oferuję zaprojektowanie albumu. Wasz album ślubny może być wykonany w formie drukowanego fotoalbumu z grubymi stronami lub albumu tradycyjnego ze zdjęciami wklejanymi na kartach. Zamawiam je tylko w drukarniach oferujących najwyższą jakość. Istnieje praktycznie nieskończenie wiele możliwości personalizacji takich albumów, więc przygotuję go według Waszych oczekiwań. 

CZY WYKONACIE DLA NAS SESJĘ NARZECZEŃSKĄ?
Tak, sesja narzeczeńska jest doskonałym pomysłem. Jest to nie tylko cudowna pamiątka, ale też dobra okazja, żebyśmy lepiej się poznali i żebyście zobaczyli, jak wygląda praca ze mną na sesji. Co więcej, te zdjęcia możecie potem wykorzystać przy projektowaniu zaproszeń ślubnych lub dać rodzicom w prezencie. Sesja narzeczeńska sprawi też, że w samym dniu ślubu będziecie mniej się stresować, tym bardziej jeśli wcześniej nie mieliście okazji “pozować”. 

CZY JEST OPCJA FOTOGRAFOWANIA PRZEZ DWÓCH FOTOGRAFÓW?
Tak. Być może nie zastanawialiście się nad tym, ale podczas wielkich uroczystości dobrze sprawdza się drugi fotograf, który będzie obserwował wydarzenia z innego miejsca i stworzy możliwość, aby powstało więcej unikalnych fotografii.

CZY MOŻNA ZAMÓWIĆ FOTOREPORTAŻ Z SAMEJ CEREMONII?
Tak, proszę o przesłanie daty i miejsca i wycenimy taką usługę indywidualnie.

CZY MOŻNA U WAS ZAMÓWIĆ …?
Jeśli interesują Was również pakiety odbitek, dodatkowe albumy dla rodziców, zdjęcia w formie obrazu na płótnie, wynajęcie aparatu Instax na wesele, personalizowany pendrive, płyta ze zdjęciami albo inne gadżety, śmiało piszcie, a ja przedstawię Wam najbardziej aktualną ofertę.

CHCĘ ZAMÓWIĆ U WAS ZDJĘCIA / FILM, JAKI JEST KOLEJNY KROK?
1. Napisz maila, zadzwoń, lub odezwij się na facebooku. Najlepiej podaj od razu termin i miejsce uroczystości, a my potwierdzimy naszą dostępność.
2. Umówimy się na spotkanie lub omówimy szczegóły zdalnie. Poznamy się, przedstawimy Wam więcej materiałów oraz naszą propozycję umowy.
3. Kiedy będziecie zdecydowani, podpiszemy umowę. Wtedy Wasz termin będzie zarezerwowany.
4. Chętnie spotkamy się z Wami jeszcze raz przed ślubem, aby ustalić szczegóły i potwierdzić harmonogram. Możemy też omówić te rzeczy na odległość.
5. Widzimy się w dniu ślubu! 😊