logo

O Nas

Cześć

Nazywamy się Karolina i Tomek. Nasza przygoda z filmem i fotografią zaczęła się oczywiście od zamiłowania i bardzo się cieszymy, że kilka lat temu nasza pasja stała się również pracą. W tym momencie nie wyobrażamy sobie, aby było inaczej.

Doskonale Was rozumiemy, ponieważ całkiem niedawno sami przechodziliśmy przez te "ślubne zmagania" :) Zdajemy sobie sprawę z tego, że oddajecie w nasze ręce bardzo odpowiedzialne zadanie, dlatego zawsze wykonujemy naszą pracę z pełnym zaangażowaniem.

Poza działalnością ślubną zajmujemy się również produkcją filmową. Zapraszamy na naszą drugą stronę: wideograf.pl

Nasz Ślub

Na szczęście naszego filmu nie musieliśmy sami realizować :) Serdeczne dzięki dla naszych filmowców - Michała i Damiana. Kiedy pracujemy w większym zespole, to właśnie z nimi.

Podróże

Ciągłą inspiracją są dla nas podróże. Powyżej przedstawiamy klip z wyjazdu na "wyspę wiecznej wiosny" - Maderę. Jest to świetny kierunek na podróż poślubną! Więcej materiałów z naszych podróży znajdziecie na naszym blogu: Travlog.pl 

Produkcja filmowa

Realizujemy m.in. filmy promocyjne, instruktażowe, reportaże oraz teledyski muzyczne. Jeśli prowadzisz działalność i potrzebujesz oprawy filmowej, to zapraszamy na naszą drugą stronę wideograf.pl